SWWB Kancelaria Prawna S.C.

adw. Marzena Sitna, r.pr. Sławomir Byra

Kariera

SWWB Kancelaria Prawna s. c. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje nowych osób do Zespołu Kancelarii
– aplikantów adwokackich.

Poszukujemy prawników, którzy nastawieni są na rozwój, potrafią pracować samodzielnie oraz wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę, osób profesjonalnych, reprezentujących wysoki poziom merytoryczny, kreatywnych oraz indywidualnie podchodzących do każdego zagadnienia prawnego.

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów
  • bieżąca obsługa prawna Klientów
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, pism i dokumentów dla Klientów
  • przygotowywanie opinii prawnych
  • sporządzanie pozwów, projektów pism procesowych, środków zaskarżenia
  • analizy akt sądowych
  • zastępstwo procesowe w Sądach
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach administracyjnych

Wymagania:

  • dobra znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i prawa karnego
  • rozpoczęta aplikacja / pozytywny wynik z egzaminu na aplikację
  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kategorii B
  • dodatkowym atutem będzie również znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego i intensywnego rozwoju
  • możliwość zdobycia kompleksowego doświadczenia prawniczego
  • udział w ciekawych projektach
  • rozwijającą pracę pod nadzorem doświadczonych adwokatów i radców prawnych
  • możliwość objęcia aplikanta patronatem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) mailem na adres: praca@swwb.pl

Prosimy o dołączenie do CV poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SWWB Kancelaria Prawna s.c. moich danych osobowych zawartych w cv dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.