SWWB Kancelaria Prawna S.C.

adw. Marzena Sitna, r.pr. Sławomir Byra

Kariera

Nabór na stanowisko aplikanta adwokackiego i aplikanta radcowskiego

Poszukujemy nowych osób do Zespołu Kancelarii – aplikantów adwokackich i aplikantów radcowskich.

Poszukujemy prawników którzy nastawieni są na rozwój, potrafią pracować samodzielnie oraz wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę, osób profesjonalnych, reprezentujących wysoki poziom merytoryczny, kreatywnych oraz indywidualnie podchodzących do każdego zagadnienia prawnego.

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów
  • bieżący kontakt z Klientem
  • bieżąca obsługa prawna Klientów
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, projektów umów i pism dla Klientów
  • przygotowywanie opinii prawnych
  • sporządzanie pozwów, projektów pism procesowych, środków zaskarżenia
  • analizy akt sądowych
  • zastępstwo procesowe w Sądach
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach administracyjnych
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa
  • koordynacja obiegu dokumentów w powierzonych sprawach

Wymagania:

  • dobra znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i prawa karnego
  • rozpoczęta aplikacja / pozytywny wynik z egzaminu na aplikację
  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kategorii B
  • dodatkowym atutem będzie również znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość szybkiego i intensywnego rozwoju
  • możliwość zdobycia kompleksowego doświadczenia prawniczego
  • udział w ciekawych projektach
  • odpowiedzialną, samodzielną i rozwijającą pracę.
  • przejrzyste zasady współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mail praca@swwb.pl.

Istnieje możliwość objęcia aplikanta patronatem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).”

Informujemy,że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SWWB Kancelarię Prawną s. c. jedynie w celu rekrutacyjnym. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji i przysługuje Państwu prawo dostępu do danych i prawo ich poprawiania.